Brow Artist
 • Базовий курс з корекції та фарбування брів
 • 9 уроків теорії, 7 демонстрацій, завдання для відпрацювання
 • Сертифікат про проходження курсу
 • Промокод на знижку в інтернет магазині Beauty Hunter
775
грн
Базовий онлайн курс бровиста
Вартість:
1550
грн
ВАЖЛИВО! Курс Brow Artist знято та опубліковано у 2020 році, до початку повномаштабного вторгнення рф в Україну. Курс знято російською мовою з використанням деяких брендів російського виготовництва.
З 24 лютого 2024 р ми припинили співпрацю з усіма російськими брендами!

У курсі Brow Artist Online зібрана вся цінна інформація для студентів, які мріють почати свій шлях бровиста, саме тому ми надаємо знижку 50% на цей курс, а частина прибутку від продажу курсів йде на допомогу ЗСУ та постраждалим від війни.

Наближаємо перемогу разом!
Про онлайн курс Brow Artist
Повний базовий курс бровиста в онлайн форматі!

Ми зібрали та структурували всю необхідну інформацію для бровиста-початківця: всі види корекції брів, фарбування хною та фарбою, архітектура брів, іміджеологія, матеріалознавство та колористика фарб.

Як зробити корекцію брів пінцетом, воском або ниттю? Як підібрати форму брів виходячи з особливостей клієнта? Як зробити натуральне або графічне фарбування? Всі знання в великому онлайн курсі для старту роботи бровистом!
Вартість:
775
775
міс
міс
Доступ:
грн
грн
12
12
1550
грн
Чому ти навчишся на курсі?
Brow Artist – це унікальний відео курс, в основі якого – особистий досвід роботи з клієнтами та викладацької діяльності одного з найвідоміших топ стилістів та бровістів – Томи Залізняк. Базовий курс бровиста створювався та вдосконалювався Томою протягом 12 років і щоразу доповнювався найактуальнішою інформацією та техніками у brow сфері.

Brow Artist Basic Online - це 8 годин теорії та практики, а також домашні завдання та додаткові матеріали, які допоможуть тобі стати затребуваним бровістом і розпочати роботу відразу після навчання.
Концентрована інформація про роботу бровиста простою та зрозумілою мовою без води
Практичний блок з демонстраціями робіт навіть із найскладнішими бровами
Домашні завдання для відпрацювання навичок, постановки руки та наочності
Теорія
Практика
Домашнє завдання
Частина 1. Теорія
Про те, хто такий бровистий і як організована його робота.

 • Професія бровиста у сучасному світі;
 • Як підготувати робоче місце для роботи?
 • Яке має бути освітлення на робочому місці?
 • Які матеріали потрібні для роботи?
 • Як облаштована зона клієнта?
 • Що зручніше стілець чи кушетка?
 • Техніка безпеки у роботі бровиста.
Ми відкрили вам доступ до уроку «Шкіра та волосся», щоб ви могли оцінити інформацію, подачу матеріалу та якість курсу
Частина 2. Практика
Бонус до курсу
В додаток до курсу ти отримаєш робочий зошит - методичку бровиста у PDF форматі, де зібрана вся потрібна теоритична інформація. Ти зможеш завжди опиратись на свій робочий зошит та робити нотатки

Також в додатках ти знайдеш шаблони для відпрацювання побудови симетрії брів.
Автор курсу
Тома Залізняк
Стиліст-бровист, візажист, ламімейкер, спікер, технолог та суддя міжнародного рівня. Бьюті експерт з досвідом роботи понад 15 років. Організатор великих навчальних заходів та онлайн-марафонів для майстрів краси.
Засновниця навчального центру Beauty Hunter LAB, співзасновниця мультибрендового магазину Beauty Hunter та бренду професійної косметики OkO lash&brow.
Людина, яка шалено закохана в справу свого життя. Тома не тільки навчає, а й надихає бути кращими у своїй справі.
Як проходить навчання
1
1
2
2
3
3
4
4
Обери курс
Отримай доступ
Вивчай курс
Отримай сертифікат
Обери курс та сплати його зручним для тебе способом одразу на сайті
Після оплати ти отримаєш на email листа з автоматичним доступом до особистого кабінету
Навчайся в зручний для тебе час з будь яких пристроїв. Доступ до курсу - 12 місяців
Протягом 3 діб з моменту покупки на твій email надійде сертифікат та промокод на знижку в інтернет магазині Beauty Hunter
Видаємо сертифікат, щоб підтвердити ваші знання
Ми надаємо сертифікати у форматі PDF * про проходження навчання. На вибір студента сертифікат надається українською або англійською мовою.
Бонус до навчання
Кожен випускник разом з сертифікатом отримує промокод** на знижку 10% в інтернет магазині Beauty Hunter
*Сертифікат надсилається протягом трьох діб з моменту оплати курсу на електронну пошту, яку ви вказали під час покупки курсу.
**Промокод дає можливість зробити одноразову покупку зі знижкою 10% в інтернет магазині Beauty Hunter. Знижка діє на всі товари, окрім брендів Elan, Zola, та матеріалів для перманентного макіяжу
Онлайн курс Brow Artist
 • Доступ до курсу протягом 12 місяців
 • Підтримка менеджера під час навчання
 • Промокод на знижку 10% на один заказ в Beauty Hunter
 • Доступ до системи лояльності Beauty Hunter Discount Club
 • Сертифікат в PDF форматі (на вибір українською або англійською мовою)
 • БОНУС - методичка робочий зошит для бровиста
775
грн
Онлайн курс з ламінування вій + Botox
Вартість:
1550
грн
Поширені запитання
Після оплати курсу на пошту, яку ви вказали під час покупки, надійде автоматичний лист з доступом до вашого особистого кабінету. Якщо ви не знайшли лист, обов'язково перевірте папку "Спам", лист може потрапити туди.
Якщо ви вже маєте аккаунт на сайті, новий курс одразу буде доступний у вашому особистому кабінеті.
Для входу в особистий кабінет використовуйте кнопку "Увійти" в меню сайту
Дивіться також
Онлайн курс Lami No Stress
Базовий онлайн курс з ламінування вій + Botox. Почни свій шлях ламімейкера зі знаннями від експертів
Онлайн курс Brow Prof
Базовий онлайн курс з довготривалого укладання брів. Концентрат найактуальнішої інформації в галузі
Електронна книга Elan Brow Book
Опануй нову професію або підвищуй кваліфікацію завдяки Першій Бровній Книзі Elan Brow Book

Beauty Hunter LAB - онлайн курс бровиста

Онлайн курси з моделювання брів Brow Artist Basic – це ключ до освоєння тонкощів мистецтва корекції та фарбування брів. Якщо ви майстер-початківець, але вже на старті своєї роботи прагнете забезпечити кожному клієнту найвищий рівень сервісу, тоді цей курс стане вашим надійним провідником.

Онлайн курси бровістів Beauty Hunter LAB створювалися найкращими майстрами, стилістами, візажистами України. Для максимально ефективного засвоєння матеріалу онлайн-навчання бровиста поділено на блоки «Теорія» та «Практика», де викладено базові основи, що розкривають техніки та основні нюанси процедур корекції та фарбування брів. Після закінчення навчання ви отримаєте сертифікат, з яким можна негайно розпочинати роботу та напрацьовувати свою клієнтську базу.

Базовий онлайн курс бровиста у Beauty Hunter LAB

На сьогоднішній день онлайн навчання для бровістів є способом отримати актуальні та необхідні знання, які дозволять негайно розпочати роботу та забезпечити належну якість послуг. Враховуючи це, онлайн-навчання корекції та фарбування брів розроблялося досвідченими, практикуючими майстрами, які не тільки люблять свою роботу, а й намагаються надихати своїх студентів удосконалювати навички, оскільки бьюті-індустрія не стоїть на місці, створюючи нові та нові техніки та матеріали для моделювання та фарбування брів.

Brow Artist – це унікальний навчальний курс, створений Томою Залізняк. Тома - один із найбільш затребуваних стилістів та бровістів України. Грунтуючись на своєму 12-річному досвіді, майстер до найдрібніших подробиць розробляла програму курсу, доповнюючи її актуальною інформацією.

Базовий курс бровиста Brow Artist Basic Online – це 8 годин теорії та практики, а також домашні завдання та додаткові матеріали. Цей курс допоможе придбати необхідні навички та стати затребуваним бровистом, готовим до роботи одразу після отримання сертифікату.

Онлайн навчання брів - стань затребуваним бровистом

В онлайн-курсах бровиста Brow Artist Basic Online зібрана та структурована вся необхідна інформація для майстрів, які виконують процедуру корекції та фарбування брів. Вам будуть доступні 9 уроків теорії, 7 демонстрацій, а також методичні матеріали для відпрацювання. З розділу «Теорія» ви дізнаєтесь:
 • Хто такий бровист та які завдання він вирішує.
 • Особливості різних типів шкіри та волосся та робота з ними.
 • Все про архітектуру брів та правила її побудови.
 • Популярні методи корекції брів.
 • Робота із барвниками.
 • Психологія взаємодії із клієнтами.

На практичних заняттях ви дізнаєтесь все про:
 • основи корекції та фарбування брів;
 • фарбування фарбою та хною;
 • використання косметики для брів;
 • особливості фарбування складних брів

Скільки заробляє майстер бровист?

Здобувши необхідні знання, майстер гарантує якість послуг, залучаючи нових клієнтів та розширюючи клієнтську базу. Завдяки технологіям та методам, освоєним у процесі навчання, фахівець підвищує якість своєї роботи, що зрештою позначається на збільшенні лояльності клієнтів та підвищенні цін на послуги.

Тому курси брів — це не тільки джерело знань, а й інструмент для активного розвитку професійних навичок, що, у свою чергу, сприяє збільшенню заробітку.

Професія бровиста фактично не має меж у професійному та фінансовому розвитку майстра. Ви можете стати затребуваним фахівцем з повним записом та високим прайсом послуг, стати викладачем та розробляти власні навчальні програми або стати амбасадором чи технологом брендів. Перед вами немає меж, лише ваші цілі!

Скільки коштують курси бровиста в Україні?

Вартість курсу Brow Artist Basic Online – 775 грн. Це неймовірно вигідна пропозиція, що дозволяє кожному майстру отримати необхідні навички та знання без особливих витрат. Завдяки такій адекватній ціновій політиці навчальний курс доступний широкому колу фахівців, роблячи професійне навчання не лише комфортним, а й економічно вигідним.

Онлайн курс Brow Artist Basic - впевнений старт у професії бровиста

Освітня платформа для бьюті майстрів Beauty HUnter LAB – це ваш ключ до розвитку та підвищення рівня професіоналізму. З нами ваше навчання буде легким та приємним. Багато наших студентів, які отримали сертифікати, успішно розвивають кар'єру та впевнені у своєму майбутньому.

Школа бровістів та ламімейкерів Бьюті Хантер ЛАБ чекає на вас! Приєднуйтесь до нашої спільноти професіоналів і досягайте нових висот в індустрії краси!